BIRDS LOVE SEEDS...
WE LOVE COOKIES
We use cookies to make sure your visit to our website runs smoothly – from remembering your preferences to showing you the right nest box.
Your basket
| Sku | 675500119 |
|---|---|
| Brand | CJ Wildlife |
| Width | 314 mm |
| Height | 162 mm |
| Length | 313 mm |
| Weight | 0.352 kg |
| Colour | Black |
| Material | Powder-Coated Metal |
| Cookiename | Type | Expires | Description |
|---|